O hotelu

Jak majitelé k Vltavské pohádce přišli…

Příběh života

Při hledání klidného zákoutí na dosah všeho krumlovského dění, přitom v historickém kabátě, jsme objevili soubor domů, které obývali měšťané různého významu a řemeslných nadání, přímo na břehu řeky Vltavy. Toto místo, kde vše se plynoucím proudem řeky jakoby zpomalí a v pozadí úchvatné pozadí zámeckého komplexu Vám umožní nahlédnout na tento úžasný středověký svět z jiné perspektivy. Tomuto místu jsme dali atmosféru jihočeského stavení s prvky vody vše pro Váš zasloužený odpočinek.

Všichni vážení, milí, srdeční…
Vítejte u nás, vítejte v hotelu Vltavská pohádka.
Zuzana a Ladislav

Hotel Vltavská pohádka

V jedinečném historicky chráněném souboru staveb původně měšťanských domů z první poloviny 16. století Vás přivítá 13 designových pokojů s celkovou kapacitou 38 osob. Hotel Vltavská pohádka je umístěn přímo na břehu řeky Vltavy, na dosah centra a vyhlížející na panorama zámeckého komplexu. Pokoje jsou navrženy v designu jihočeské chalupy s vodáckými prvky. Bufetové snídaně ve stylové hotelové restauraci Vás přivítají do krumlovského rána a dopřejí Vám dobroty studeného i teplého výběru.

Pobyt ve Vltavské pohádce si můžete v sezóně či při Vaší firemní akci nebo soukromé oslavě zpříjemnit posezením v naší hotelové restauraci. Nabídka zahrnuje pečená kolena, žebra, domácí hamburgery a výběr z tradiční české kuchyně, vše chystané s láskou. Samozřejmostí je sezení venku, u řeky Vltavy, kde můžete odpočívat také s chuťovkami a pivem, vínem nebo u šálku dobré kávy.